Vyhlášení veřejné zakázky – Nákup notebooků

Vyhlášení VZMR 24 NB 2023

Dotazy a odpovědi

Otázka k 18 lepším NTB: USB–C je několik provedení. Musí splňovat podporu display/power delivery (obrazový výstup/možnost nabíjení)?

Naše odpověď: Ano, USB-C musí splňovat podporu display/power delivery (obrazový výstup/možnost nabíjení).

 

Otázka k 18 lepším NTB: Předmět dodávky bude nový výrobek, plně funkční, odpovídající současným platným technickým a bezpečnostním normám v ČR. To si prosím mám vyložit jako „lepší dílenské zpracování“? Musí notebooky splňovat nějakou normu? Například Standard MIL-STD 810H?

Naše odpověď: Norma Standard MIL-STD 810H je vhodná. Notebooky se budou používat cca 40 hodin týdně, několikrát denně otevírat a zavírat. Jsou do školy, takže musí být bezpečné a odolné.

 

Otázka: Aktivované Windows? Tzn. že se má jednat o originální operační systém Windows Professional, instalovaný přímo od výrobce pro zajištění funkce Windows Autopilot, která je nutná k hromadnému přidání zařízení do centrální správy? Tento dodatek si lze také spojit částečně s bodem odpovídající současným platným technickým a bezpečnostním normám v ČR.

Naše odpověď: Musí se jednat o legální aktivované Windows 11 Pro (u 6 levnějších NTB stačí Home) nainstalované přímo od výrobce (OEM). Nalepený štítek, příp. licenční čísla dodaná v dokumentaci předpokládáme.

 

Dotaz ohledně servisu do 24 hodin: Pokud nahlásíte závadu např. v 8h ráno, očekáváte opravu ještě ten den nebo 2. den? Jak víkendy?

Odpověď: Opravu očekáváme nejpozději druhý pracovní den.

Poznámka: Budou to nové notebooky, neočekáváme žádné opravy.

 

Dotaz: Může být čtečka otisku prstu v notebooku umístěna a deaktivována na úrovni BIOS?

Naše odpověď: Čtečka otisku prstu může být v notebooku umístěna a deaktivována na úrovni BIOS. V tom případě bude dodán BIOS zaheslovaný vhodným jednotným heslem, které nám dodáte spolu s dokumentací k NTB.

« zpět na výpis událostí

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Zobrazit na mapě