Spolupráce s JA Czech a studentské firmy

Pozvánka na webinář Marketingový komunikační mix – 1. 11. v 16:30

Workshop pro ředitele studentských firem – Praha, 31. 11.

„Podnikatelé budoucnosti“ – 7. ročník Veletrhu JA firem

Pozvánka na workshopy AT&T Aspire v roce 2018-2019

JA Czech

JA Czech je mezinárodní nezisková vzdělávací organizace, jejím posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce.
Junior Achievement je nejstarší a nejrozsáhlejší vzdělávací nezisková organizace na světě. Vznikla v roce 1919 v USA, dnes působí ve více než 120-ti zemích světa. Do jejích programů se každoročně zapojí na 10 milionů dětí a studentů ve věku od 6-ti do 22-ti let. Českou kancelář Junior Achievement založil v roce 1992 pan Tomáš J. Baťa. Vzdělávací programy Junior Achievement v ČR od té doby absolvovalo více než 300 tisíc dětí a studentů.
Více zde

S JA Czech spolupracujeme 18. rokem, v letošním školním roce využíváme programy:

JA Firma – Studentská firma

Studenti v rámci výuky tohoto předmětu založí vlastní obchodní společnost, která funguje pod vedením učitele a konzultanta. JA Firma umožňuje účastníkům proniknout do problematiky fungování společnosti od jejího založení až po likvidaci. Jedná se o reálnou činnost, nikoliv fiktivní.

JA Poznej svoje peníze

Výchovně-vzdělávací program JA Poznej svoje peníze je zaměřen na praktické finanční vzdělávání žáků jako předpoklad jejich zodpovědného chování v budoucnosti. Program JA Poznej svoje peníze umožňuje studentům procvičit si praktické řešení úloh v oblasti řízení osobních financí.