Mezinárodní den průvodců  opět v Chocni

Reportáž z 6. ročníku Mezinárodního dne průvodců

Ohlédnutí za Mezinárodním dnem průvodců 19. února 2022

V sobotu 19. února 2022 pořádáme již 6. ročník Mezinárodního dne průvodců. Tématem jsou „Choceňské pomníky a památníky, nejen pro pamětníky“.

Cílem akce je nabídnout široké veřejnosti profesionálně vedené prohlídky po městě. Hosté si tak mohou doplnit informace o historii Chocně.

Pro zájemce o prohlídky jsou připraveny tři trasy:

• Choceňské pomníky a památníky, nejen pro pamětníky, vycházíme v 9:00 h, 10:00 h a 11:00 h.
  • Nejmladší účastníci si projdou trasu Questík pro mrňousky, vycházíme v 9:15 h, 10:15 h a 11:15 h.
  • Pro větší děti je připravena trasa: Choceň plná hádanek, vycházíme v 9:30 h, 10:30 h a 11:30 h.

V prostorách školy na náměstí je pro návštěvníky připraveno hudební vystoupení, divadelní  představení pro děti, jarmark s ukázkou tvorby. Občerstvení zajistí žáci oboru vzdělání Cukrář a Kuchař-číšník.

Přijďte a poznejte město Choceň trochu jinak.

www.kudyznudy.cz

Mgr. Petra Zavřelová