Zahájení praktického vyučování

Od pondělí 26. dubna 2021 zahajujeme praktické vyučování pro všechny třídy dle platného rozvrhu. Odborný výcvik bude probíhat dle harmonogramu zaslaného žákům.

Podmínkou pro účast v prezenčním vyučování je absolvování antigenních testů před zahájením výuky a příchodem na pracoviště odborného výcviku. Testování žáků bude probíhat až do odvolání vždy v pondělí a ve čtvrtek. Nastoupí-li žák v jiném dni, podstoupí test v den nástupu.

Výuka teoretického vyučování nadále probíhá distanční formou. Výjimkou jsou konzultace v maximálním počtu 6 žáků ve skupině. I pro tyto skupinové konzultace je podmínkou testování antigenními testy.

Podmínkou pro vstup do školy je ochrana úst a nosu ochrannou maskou obličeje – respirátor. Ve škole jsou dodržována všechna bezpečnostní pravidla – dezinfekce rukou, rozestupy, větrání, zvýšený úklid.

Ing. Marie Michálková