Výuka Virtuální univerzity třetího věku zahájena

Studenti Virtuální univerzity třetího věku zahájili počátkem října zimní semestr školního roku 2020/2021. Zahájení bylo slavnostní, i vzhledem k tomu, že letní semestr 2019/2020 nemohl být z „covidových“ důvodů slavnostně ukončen. Zástupkyně ředitele Mgr. Petra Zavřelová předala všem úspěšným studentům pamětní list a růži za řádné ukončení předmětu České dějiny a jejich souvislosti.
Pak už nastaly ryze praktické administrativní úkony. Zapsat si do indexů úspěšně absolvovaný předmět a zapsat si předměty na zimní semestr.

V zimním semestru si studenti mohli vybrat ze dvou předmětů. České dějiny a jejich souvislosti si vybralo 15 studentů. Předmět Dějiny oděvní kultury si zapsalo 10 studentů.
Přeji všem studentům v těžké době covidové hodně sil při studiu v nadcházejícím zimním semestru.

Mgr. Hana Martinková
tutorka studia