Výuka přichází za seniorem

Na vzdělávání není nikdy pozdě. Protože to vědí i na OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň, usedlo nás jedenáct po letech znovu do školních škamen a zahájili jsme výuku na Virtuální univerzitě třetího věku.

Zůstali jsme věrni názvu „naší“ školy a zvolili téma „Cestování – co jste možná nevěděli.“ Během zimního semestru absolvujeme celkem šest přednášek zakončených vždy dílčím testem a nakonec testem závěrečným. Pokud to vše úspěšně zvládneme, obdrží každý z nás po ukončení zimního semestru „Pamětní list“.

Pro letní semestr jsme si zvolili téma přednášek „České dějiny a jejich souvislosti“.

Děkujeme vedení školy a zejména naší tutorce Mgr. Haně Martinkové za příjemná setkávání v pěkné a přátelské atmosféře.

Mgr. Jana Koudelová
za studenty VU3V