Výstava hraček na budově T. G. Masaryka

Napadlo nás, studenty, uspořádat výstavu hraček. Rozdělili jsme si úkoly, tak, že někdo hledal informace, další připravovali prostory a zařizovali výstavu po organizační stránce. Všechny důležité hračky se úspěšně sehnaly a výstava s očekáváním začala.

Když jsme měli vše hotové, pozvali jsme si jednotlivé třídy, aby si naši výstavu prohlédly. Na začátku jsme jim v krátké prezentaci představili náš projekt a stručně představili, co je to marketing. Výstava probíhala nad očekávání dobře a překvapil nás zájem ostatních studentů, kteří se aktivně zapojili do „hraní“.

Výstava se všem líbila. Každý si našel svou oblíbenou hračku nebo si stavěl ze stavebnic či hrál fotbálek. Výstava vyvolala hodně vzpomínek na naše dětská léta. Studenti se na okamžik vrátili do svého dětství. Jsme rádi, že se nám výstava povedla a ostatním se líbila. Doufáme, že inspirujeme další k podobným aktivitám.

Jana Zacharová a Adriana Vlasáková

Výsledky ankety o nejoblíbenější hračku z dětství:
Celkem hlasovalo 221 lidi
1. Barbie – 35 hlasů
2. Plyšáci – 22 hlasů
3. Chou chou – 20 hlasů
4. Lego – 17 hlasů
5. Autíčka, vojáčci – 12 hlasů
Perličky: Klacek, holky z naší školky a imaginární kamarádi