Vítězství v semifinále „Účetní tým 2020“

Psal se rok 2020 a před našimi hrdiny stál nelehký úkol. Bylo deštivé ráno dne 6. února a ještě ani kohout nezakokrhal a 6 odvážných maturantů ozbrojených účtovými rozvrhy se vydalo vstříc dobrodružství. Byli vysláni vybojovat titul “Účetní tým 2020”.

Po projdutí labyrintu v hlavním městě se hrdinové úspěšně dostali až k branám Vysoké školy mezinárodních vztahů. Byli seznámeni s podmínkami boje a následně vhozeni do ringu s nepřáteli.

První těžkou zkouškou byl test skládající se ze 6 částí. Po dosypání posledního zrnka v přesýpacích hodinách se našich hrdinů zmocnily obavy. Po odvedeném boji byli znaveni a čekali na rozsudek. Jaké to překvapení, když se maturanti umístili na 3. a 4. místě a tudíž postoupili do dalšího levlu.

Ten probíhal formou hry Riskuj a obě skupiny našich hrdinů postoupily do finále z 2. místa. Finále bylo plné překvapivých zvratů a

hlavy byly sekány jedna za druhou. Pro polovinu našich hrdinů začalo finále slibně avšak nakonec nedopadlo vůbec valně.

Zármutek však vystřídala radost z jejich přátel, kteří úspěšně zamordovali všechny ostatní soupeře, čímž si vybojovali účast v superfinále. Klání vypukne 28. února a my přejeme polovině statečných mnoho sťatých hlav protivníků.

(Účinkovali: O4A – Hana Navrátilová, Nela Křivohlávková, Denisa Hořínková; O4B – Simona Kalousová, Jan Hudeček, Jiří Kada)

Za skvělou reprezentaci i článek

děkujeme Ing. Markéta Drahošová a Ing. Stanislava Dostálová

« zpět na výpis událostí

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Zobrazit na mapě