Ústřední kolo soutěže Bobřík informatiky v kategorii Senior

Ve středu 30. ledna 2019 se v naší škole konalo ústřední kolo soutěže Bobřík informatiky v kategorii Senior. Soutěž proběhla až na jeden malý zádrhel s prohlížečem a zobrazením jedné otázky bez problémů. Tento zádrhel nás velmi mrzel, ale neměli jsme na něj skoro žádný vliv. Dal se řešit, ale pouze před skončením soutěže, zapnutím jiného prohlížeče.

Vítěz soutěže v našem kraji měl plný počet bodů a stal se jím Patrik Novotný ze SPŠE a VOŠ Pardubice, na druhém místě se umístila Magdaléna Bártová z Gymnázia Pardubice, Dašická. Na třetím místě se umístil Tomáš Čapek ze SPŠE a VOŠ Pardubice. Tito tři obdrželi pěkné ceny dodané hlavním pořadatelem soutěže, ceny si mohli výherci vybrat. Mezi cenami byl například dron.

Na dalších místech byli Ondřej Cach ze SPŠE a VOŠ Pardubice, Nela Kubelková z Gymnázia Lanškroun, Michaela Kazdová z OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň. Tito tři se ve výsledku liší jen časem nutným pro vyřešení, počet bodů mají stejný.

Tady bych ráda vyzvedla, že oproti minulým rokům byly mezi prvními šesti tři dívky. A také stojí za povšimnutí, že všichni tři pánové jsou ze SPŠE a VOŠ Pardubice.

Všem oceněným gratulujeme. Gratulujeme i neoceněným, protože každý z těchto borců nám všem dokázal, že když se zapojí hlava, tak se dá vymyslet hodně. V této soutěži se nedá nic naučit, tady se musí všechno vymyslet!

Měli jsme 28 soutěžících, postoupili sem nejlepší ze státního kola soutěže z listopadu 2018. Z toho 25 se stalo úspěšným řešitelem soutěže, viz tabulka s výsledky. Všichni úspěšní řešitelé dostanou od svých koordinátorů diplom.

Za rok se bude soutěžit znovu, stačí uspět v listopadovém kole 2019 a být mezi prvními 28 v našem kraji. Přeji vám úspěch a nejen v této soutěži!

Za pořadatele v Pardubickém kraji Mgr. Hana Šedová

« zpět na výpis událostí

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Zobrazit na mapě