Účetní tým 2020 – finále

Dobrodružství našich hrdinů pokračovalo 28. února 2020. Jeden z hrdinů byl po minulém boji natolik vyčerpán, že musel být nahrazen hrdinou z druhého týmu. Z minulého boje měli hrdinové trasu bludiště natrénovanou, takže dostat se k branám Vysoké školy mezinárodních vztahů nebyl žádný problém. Průběh boje byl totožný s bojem minulým. První zkouška byla o něco těžší a rozsáhlejší, ale naši hrdinové se s tím hravě vypořádali a postoupili do dalšího levelu z 5. místa. Druhý level v podobě riskuj dopadl ještě lépe a hrdinové postoupili do mega finále z 2. místa. V úplném finále se umístili na 5. místě a tudíž dostali řád páté nejlepší školy v Českém království. Celým dobrodružstvím nás doprovázela Ing. Stanislava Dostálová. Za její odvahu jí všichni hrdinové děkují. Dobrodružství bylo zakončeno dortem a nealkoholickým šampaňským.

Jan Hudeček O4B
Simča Kalousová O4B
Hana Navrátilová O4A

Soutěže Účetní tým 2020 se zúčastnilo 52 týmů z různých středních škol ekonomického zaměření. Uskutečnila se 4 základní kola, ze kterých postoupilo do finále 12 týmů. V tomto velkém finále náš tým obsadil nádherné 5. místo. Soutěž organizovala Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo a odehrávala se na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze.

Děkuji studentům za článek, výborné výsledky a přeji hodně dalších studijních úspěchů.

Ing. Stanislava Dostálová