Účetní tým 2018 – dva postupy do finále!

Dne 18. prosince se zástupci O4A zúčastnili základního kola soutěže „Účetní tým 2018“ pořádaného SVŠE Znojmo. Soutěž měla tři části. V první žáci řešili případovou studii na účtování jednotlivých agend. Do odpolední části postoupilo 10 týmů z 15. Za naši školu tým ve složení Jana Zacharová, Johana Prudičová a Martin Rozlivka postoupil ze třetího místa. Tým ve složení Eliška Sáblíková, Kristýna Hledíková a Kateřina Tulisová postoupil z osmého místa.
Semifinále probíhalo formou hry Riskuj. Výchozí body byly počítány z dopolední části. Do finále postoupilo pouze 6 týmů a mezi nimi dva z Chocně.
Finále bylo velmi dramatické a pro naši školu končilo výborným výsledkem. Mezi 4 týmy, které se utkají 12. ledna 2018 v superfinále postoupily obě skupiny z naší školy.
Všem zúčastněným děkuji za příkladnou ukázku účetních znalostí a skvělý přístup k celé akci. Držím palce v lednu.
Ing. Markéta Drahošová