Státní kolo Bobříka informatiky 2022

Ve dnech 14. až 16. listopadu 2022 proběhlo státní kolo soutěže Bobřík informatiky, letos už to byl výroční 15. ročník.

V naší škole se soutěže zúčastnilo 145 žáků kategorie Senior a 155 žáků kategorie Junior. Žáky z CU3 a KU3 jsme zařadili do kategorie Junior, aby se všem co nejméně měnil rozvrh hodin.

Letos byla soutěž obzvláště těžká, proto nebylo lehké uspět, jen jeden soutěžící z každé kategorie splnil podmínky pro udělení titulu „úspěšný řešitel“. Oba úspěšní řešitelé jsou třídy O2B. Jan Skalický soutěžil v kategorii Senior a David Řehoř soutěžil v kategorii Junior, gratulujeme.

Gratulujeme nejlepším z obou kategorií. Třeba někdo z kategorie Senior postoupí do dalšího kola, to se dozvíme brzy. Děkujeme všem, že zapojili hlavu. Těšíme se na příští ročník.

Mgr. Hana Šedová
za tým pořadatelů