Soutěžní veletrh studentských firem

Ve středu 7. prosince 2016 se v prostorách královéhradecké obchodní akademie uskutečnil pátý ročník Veletrhu JA firem. Své podnikatelské dovednosti zde měli možnost poměřit studenti z celé České republiky (celkem 18 JA firem) a studenti ze Slovenské republiky (2 JA firmy).

Studenti se snažili přichystat svůj stánek tak, aby byl pro potencionální kupující co nejatraktivnější, zároveň museli během třech minut prezentovat svou firmu a svůj podnikatelský záměr před osmičlennou porotou, jejíž předsedkyní byla paní PhDr. Iva Reichlová. Po dobu celého veletrhu byly firmy pod neustálým dohledem porotců, kteří se zaměřovali na každý detail, aby vyhodnocení soutěží bylo co nejobjektivnější.

Ke konci veletrhu se všichni účastníci shromáždili v aule nově zrekonstruované budovy školy, kde byly vyhlášeny výsledky všech soutěží.

Naše firmy se rozhodně neztratily – zvítězily v kategorii Nejlepší slogan (firma Real Smile) a Nejlepší logo (firma 2BG). Kromě toho si však odvážejí cenné zkušenosti, které určitě zúročí na finálovém veletrhu v Praze. Držte jim palce a podpořte je…

Zdroj: www.oahk.cz
více také na: www.oahk.cz/news/veletrh-ja-firem