Soutěž ZAV-100

V sobotu 11. prosince se konala mezinárodní soutěž v minutovkách ZAV-100. V kategoriích, ve kterých byli i žáci naší školy, soutěžilo přes 1200 účastníků z 10 zemí. Naprosto perfektní výkon předvedli Tomáš Dvořáček z O4B, který se umístil na 18. místě; Vojtěch Vašina z O4A, který získal 33. místo a Šimon Novotný z O2A, který se umístil na 42. místě. Celkově se všech našich 18 reprezentantů umístilo do prvních 460 míst a všichni překonali svoje dosavadní rekordy. Naši školu reprezentovali z O2A Šimon Novotný, O2B Andrea Ostruszková, O3A Daniel Brůna, Adam Legerski, Ema Balogová, Veronika Benešová, David Šalda, Olga Kouřímová, Aneta Skalická, Lucie Čižinská, Filip Krčmárek, Jakub Mikeska, Anna Margita Votavová, O3B Karel Šafránek, O4A Vojtěch Vašina a O4B Tomáš Dvořáček, Eliška Jánová a Filip Bláha. Všem moc gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme za opět skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Barbora Marušová