Soutěž v anglickém jazyce „Enjoy English“

Již tradičně se naše škola přihlásila do regionálního kola soutěže v anglickém jazyce, které pořádala Střední škola zemědělská a veterinární v Lanškrouně. Soutěž se konala 22. listopadu 2016. Je to konverzační soutěž pro střední odborné školy a je rozdělena do dvou kategorií – kategorie A (3. a 4. ročníky), kategorie B (1. a 2. ročníky).

V kategorii A soutěžilo 33 studentů a naši školu reprezentovali Lukáš Rulíšek (O4A), Jan Procházka (O3A), Josef Bárta (O4A). Lukáš Rulíšek soutěž vyhrál, Jan Procházka skončil na třetím místě a Josef Bárta na místě šestém.

K soutěži v kategorii B se sešlo 40 soutěžících. V této velké konkurenci se Adam Motyčka (O1B) umístil na pěkném patnáctém místě a Matěj Faltys (O1B) skončil dvacátý.

Výsledky regionálního kola kategorie A
Výsledky regionálního kola kategorie B

Studenti byli nominováni do regionálního kola na základě výsledků ve školním kole. Dne 14. listopadu 2016 se v naší škole sešlo 14 soutěžících v kategorii A a 25 soutěžících v kategorii B, aby poměřili své jazykové dovednosti nejprve v písemném testu, podle kterého 14 nejlepších postoupilo do konverzační části.

Výsledky školního kola kategorie A
Výsledky školního kola kategorie B