Soutěž v anglickém jazyce „Enjoy English“

V úterý 14. listopadu 2017 jsme se zúčastnili krajské soutěže v anglickém jazyce „Enjoy English“. Naše škola byla reprezentována nejlepšími soutěžícími ze školního kola soutěže z anglického jazyka: Adamem Kovářem CR4 , Janem Procházkou O4A, Pavlem Berezovskyym VS1 a Annou Marií Hanušovou CR1.
Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií – kategorie A: žáci 3. a 4. ročníků, kategorie B: žáci 1. a 2. ročníků. V kategorii A se zúčastnilo 33 studentů a v kategorii B 38 studentů. Soutěž se skládala ze dvou částí: nejprve proběhla četba a poslech s porozuměním, po vyhodnocení 10 nejúspěšnějších z každé kategorie postoupilo do druhého kola, kde byly testovány jejich řečové dovednosti.
V konkurenci 11 středních odborných škol jsme dosáhli velkého úspěchu. V kategorii A získal Adam 1. místo a Honza 3. místo a v kategorii B obsadil Pavel 6. místo a Anna 12–13. místo.
Studentům gratuluji k jejich výsledkům a děkuji za vzornou reprezentaci školy 🙂
Mgr. Lukáš Chadima