Soutěž Má dáti – Dal 2018 Znojmo

Ve dnech 24. až 25. ledna 2018 se žáci oboru Obchodní akademie Martin Rozlivka a Adriana Vlasáková zúčastnili celorepublikové soutěže v účetnictví s názvem Má dáti – Dal 2018, konané jako obvykle na Soukromé vysoké škole ekonomické Znojmo.

Soutěž se skládala ze dvou částí: první obsahovala případovou studii v účetnictví z celkem šesti různých tematických okruhů a druhá psaná elektronicky na počítačích obsahovala 116 teoretických otázek ze všech oblastí účetnictví.

Této soutěže se celkem zúčastnilo 87 žáků čtvrtých ročníků ze 43 různých škol. Po sečtení bodů z obou částí se umístil Martin Rozlivka na 36. pozici a Adriana Vlasáková na 41. pozici. Jako škola jsme se po sečtení bodů obou žáků umístili na celkově 18. místě mezi školami s celkovým ziskem 228,5 bodu.

Oběma gratuluji k pěknému výsledku.

Ing. Markéta Drahošová