Školní turnaj v pIšQworkách má své vítěze :-)

Ve čtvrtek 19. října se utkalo 18 týmů ze všech tří budov o postup do oblastního kola. Ze základního kola postoupily do finále týmy ze tříd CR2, O1B, O2A, O3A, O4A a VS1.

Po tvrdých bojích, se na 3. pozici umístil tým z O4A a na 2. místě třída O3A. První pozici obsadil tým z O2A ve složení Ondra Nastoupil, Víťa Jakubec, Saša Gvozděckij, Klára Hegrová a Tereza Černá – tito studenti nás budou, spolu s náhradníky Davidem Poláčkem a Davidem Leksou, reprezentovat v oblastním kole. Jaký třídní – taková třída 🙂

Další tým, který bude naši školu zastupovat v oblastním kole, se skládá z nejúspěšnějších hráčů základního kola a finále. Jsou to: Míra Vilček, Petr Hubáček a Martin Skalický z O3A, Míša Hamerská z VS3, Vojta Novohradský z CR2 a náhradníci Monika Macháčková z CR3 a Nela Procházková z VS1.

Všem hráčům děkujeme a blahopřejeme vítězům 🙂 Děkuji Mgr. Lindě Kotyzové a Mgr. Haně Šedové za velmi úžasnou spolupráci 🙂

Oblastní kolo se koná 8. listopadu v Ústí nad Orlicí.

POZOR! Oba postupující týmy včetně náhradníků se sejdou ve středu 1. listopadu ve 14:00 hodin v hlavní budově na T. G. Masaryka, ve 2. patře v učebně EKC. Mgr. Šedová s vámi natrénuje metodu zahájení duelu SWAP 1 a další pravidla, kterými se řídí oblastní a další kola!

Ing. Ilona Loučková
za organizátory soutěže