Školní turnaj v pIšQworkách 2019 má své vítěze :-)

V pondělí 30. září 2019 se utkalo 12 týmů ze všech tří budov o postup do oblastního kola. Ze základního kola postoupily do finále týmy ze tříd O3A, O3B, O4A a smíšený tým z O4B, O1B a O2A.

Po tvrdých bojích, se na 3. pozici umístil tým z O3A a na 2. místě třída O3B. První pozici obsadil smíšený tým z O4B, O1B a O2A ve složení Adam Motyčka, Matěj Faltys, Martin Viktorín, Jan Jiskra a Matěj Slavík – tito studenti nás budou reprezentovat v oblastním kole.

Další tým, který bude naši školu zastupovat v oblastním kole, se skládá z nejúspěšnějších hráčů základního kola a finále. Jsou to: Vojtěch Novohradský z CR4, Eliška Truhlářová, Barbora Špátová a Kateřina Studená z O3B a Jakub Přikryl z O3A.
Náhradníci obou postupujících týmů jsou: Daniel Bartoš z O3A, Dominik Dostál, Ondřej Nastoupil a David Leksa z O4A a Kristýna Filipová z CR3.

Všem hráčům děkujeme a blahopřejeme vítězům 🙂 Děkuji Mgr. Lindě Kotyzové, Mgr. Haně Šedové a Ing. Martinu Lněničkovi za velmi úžasnou spolupráci 🙂

Oblastní kolo se koná 5. listopadu ve Vysokém Mýtě na Gymnáziu.

POZOR! Oba postupující týmy včetně náhradníků se sejdou ve středu 9. října ve 14:00 hodin v hlavní budově na T. G. Masaryka, ve 2. patře v učebně EKC. Ing. Lněnička s ostatními organizátory s vámi natrénuje metodu zahájení duelu SWAP 1 a další pravidla, kterými se řídí oblastní a další kola!

Ing. Ilona Loučková