Semifinálové on-line kolo celostátní soutěže v účetnictví „MÁ DÁTI – DAL 2022“

V úterý 25.  ledna 2022 proběho semifinálové on-line kolo celostátní soutěže v účetnictví MÁ DÁTI – DAL 2022„, kterou pořádalo Vzdělávací středisko Ing. Pavla Štohla,  s. r. o. Znojmo.

Soutěž je určena pro studenty čtvrtých ročníků obchodních akademií a ostatních středních odborných škol s výukou účetnictví. Tato část soutěže trvala 80 minut a obsahovala 25 testových otázek z teorie a 4 sady příkladů na vybrané agendy, v každé bylo 15 účetních případů.

Semifinálového on-line kola soutěže MD – DAL se zúčastnilo celkem 212 studentů. Do finálového kola, které se uskuteční koncem března ve Znojmě, postoupilo 100 nejlepších studentů.

Naši školu reprezentovalo pět studentek – Nela Gregorová, Mai Thu Hoai a Lucie Zachovalová z O4B, Nikol Vondrová a Alena Novotná z O4A. Do finále postoupila Alena Novotná (45. místo) a Lucie Zachovalová (49. místo).

Ing. Pavlína Dalecká