Projekt Vize 2030 – závěrečný workshop

Ve středu 20. března 2019 proběhl závěrečný workshop projektu Vize 2030. Šestice statečných studentů čtvrtého ročníku oboru Veřejnosprávní činnost a Cestovní ruch prezentovala vizi své profesní kariéry i osobnostního rozvoje. Pomocí prezentace v anglickém jazyce nám představila své sny a cíle i kroky, pomocí kterých hodlá daných snů docílit. Jednotlivé výkony hodnotila odborná porota v čele s donátorem projektu Mgr. Jiřím Matouškem, MPA. Dalšími členy byli Ing. Mgr. Dagmar Říhová, Jitka Karásková, Mgr. Petra Zavřelová a Mgr. Lukáš Chadima. Kromě toho se finále projektu zúčastnili také studenti druhého ročníku oboru Cestovní ruch a Veřejnosprávní činnost.

Celkovým vítězem s nejpoutavější vizí se stala Petra Krejsová, druhé místo obsadila Klára Hanusová a na třetím se umístila Kristýna Zastoupilová. Žákyně si odnesly ceny v celkové hodnotě 50.000 tisíc. Petra s Klárou obdržely poukázky na zahraniční zájezdy a Kristýna poukázku na notebook. Cenu diváků, poukázku na nákup elektroniky v hodnotě 1.000 Kč, obdržela Petra Krejsová.
Všem účastníkům projektu patří veliké uznání za snahu, kterou vynaložili, aby projekt úspěšně dokončili, i za odvahu prezentovat svou vizi ostatním.
Poděkování patří také celé porotě, především Mgr. Jiřímu Matouškovi za jeho finanční podporu,díky které mohl být projekt realizován.

Žákům druhého ročníku, kteří letos jen poslouchali, přejeme do příštího ročníku VIZE 2030 hodně kreativních nápadů, aby si i oni mohli odnést hodnotné ceny.

Za porotu i organizátory projektu

Mgr. Lukáš Chadima
Mgr. Hana Martinková