Projekt „Kam pojedeme?“

V úterý 22. března 2022 se uskutečnilo finále projektu „Kam pojedeme?“. Projekt byl určen pro studenty třetího ročníku oboru vzdělání Cestovní ruch. Tématem projektu byla tvorba zahraničního zájezdu pro třídu s podmínkami v programu a limitem ceny. Žákům bylo ponecháno pět měsíců na tvorbu samotného itineráře.

Přihlášeno bylo několik skupin žáků a jednotlivců. Do samého konce vše dotáhly se svým úsilím pouze tři žákyně. Své zájezdy prezentovaly před svými spolužáky Tereza Fialková, Barbora Joštová a Tereza Peichlová. Představily itineráře zájezdů realizovaných v Itálii, Německu a Belgii.

Prezentaci projetu byla přítomna porota a donátor celé akce Mgr. Jiří Matoušek, MPA. Porota shledala oba itineráře a jejich samou prezentaci jako velmi nápadité a zdařilé.

Žákyně byly za své úsilí a práci nad rámec běžné výuky odměněny víkendovým pobytem v Edinburghu. Velký dík patří panu Matouškovi, který celý projekt finančně zaštítil a také samotným děvčatům za jejich pracovitost.

Za organizátory projektu Mgr. Hana Martinkova a Mgr. Lukáš Chadima