Prezentiáda 2020

Ve „víru korunovaného výra“ 🙂 jsme málem zapomněli napsat o účasti naší školy v krajském kole letošního ročníku soutěže v prezentování.

Témata pro střední školy byla letos opět zajímavá – „Jak si (ne)podělat život?“ a „Drobné si nechte“. Navzdrory komplikovaným podmínkám, zvládly vytvořit prezentaci, odevzdat ji, natrénovat prezentování přes Messenger a odprezentovat on-line, dva týmy studentek ze třídy O2A.

Tým „Brunet & Blondie“, ve složení Martina Kohoutková a Darina Vaškových, si vybral téma „Jak si (ne)podělat život“. Lucka Hendrychová a Alena Novotná – druhý tým s napaditým názvem „Tým“ 🙂 – vytvořily prezentaci na téma „Drobné si nechte“.

Studentky pomocí MS Teams odprezentovaly své práce před moderátorem 2. dubna ráno a teď už jenom čekáme, jak porota rozhodne a jak to ve výsledku dopadne!

Ať bude výsledek jakýkoli, tak je úžasné, že se do toho pustily a dotáhly to do konce. Moc si toho vážíme a děkujeme jim :-))

Ing. Ilona Loučková