Předvánoční čas v DM

V předvánočním týdnu od 11. prosince jsme měli v domově mládeže pořádně napilno. Perníčky, které jsme upekli už v předchozím týdnu, jsme museli nazdobit – rozdávali se pozvaným hostům na vánoční besídce. Přijel pan Hána, vyučený cukrář a tatínek naší žákyně, aby nás naučil vyrábět mini indiánky.

Dále jsme si vyráběli krabičky na dárky – z obyčejných krabic od mléka polepených vánočními papíry. Se žákyněmi pěveckého sboru jsme jako každoročně navštívili Dům s pečovatelskou službou a předvedli pásmo koled. Totéž jsme zazpívali i na vánoční besídce pro všechny žáky DM a pozvané hosty.

Krom toho jsme si vánočně vyzdobili jídelnu a ostatní prostory v DM. Ostatně, jak se nám to všechno podařilo, můžete sami posoudit ve fotogalerii.

Všem zaměstnancům i žákům celé školy přejeme krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdraví, štěstí a pohodu.

Eva Teplá, Marie Houdková, Stanislava Ropková a David Chadima