Postup dívek na kvalifikační republikový turnaj!

Ve čtvrtek 17. ledna 2019 se naše děvčata vydala do Pardubic na krajské finále ve florbalu pro 1. – 4. ročníky, kde na ně čekali soupeři ze tří škol.

Jako první to byla Moravská Třebová, se kterou vedly dívky vyrovnaný zápas. Ten nakonec skončil nerozhodným výsledkem 2:2. Druhým soupeřem byla škola z Pardubic, kterou děvčata porazila 3:0.

V posledním zápase se pak utkala se školou z Chrudimi, kde k vytouženému postupu potřebovaly naše dívky vyhrát o více než 4 branky. To se nakonec podařilo, když vyhrály jednoznačně 9:1, což je posunulo na republikový kvalifikační turnaj do Jihlavy konaný koncem března.

Zasloužený postup vybojovala tato děvčata: Mikysková Sabina, Dlouhá Nikola, Zahálková Nikol (všichni z O1A), Dostálková Jitka, Peřinová Adéla, Pouková Tereza (všichni z O2A), Kubová Tereza (O2B), Chvátalová Michaela (O3B), Maršíková Barbora (VS3), Nádeníková Šárka (VS4), Raški Denisa (O4A). Celý tým ještě doplňovala náhradní gólmanka a asistentka vedoucího týmu Černá Tereza (O3A).

Mgr. Pavel Motl
vedoucí týmu