Ohlédnutí za maturitním plesem CR4 a VS4…

První prosincové dny minulého roku se již tradičně uskutečnil v Panském domě v Chocni ples maturantů oborů veřejné správy a cestovního ruchu. Akce oficiálně začala o půl osmé večer zazněním studentské hymny Gaudeamus a hlavní aktéři této události pak dostali příležitost zúročit náročné přípravy a dřinu z předchozích měsíců.

O první vystoupení večera se postarala třída CR4 svou taneční sestavou ve stylu Velkého Gatsbyho, který na plese také nesměl chybět.
Následovaly nástupy, šerpování , první tanec studentů s rodiči, děkování učitelskému sboru a nesmělo chybět ani půlnoční překvapení, které si připravila třída VS4. Celý program pak vyvrcholil půlnočním zašlapáváním šerp.

Ples se nám líbil, kapela hrála na přání a moderátor vždy věděl, čím a v jaké situaci má zaglosovat. Večer se obešel bez jakýchkoliv komplikací, užili jsme si spoustu zábavy, ale také několik dojemných chvil s přáteli a rodinou. Věřím, že i za pár let si každý z nás rád a s úsměvem na tváři vzpomene na svůj maturitní ples.

Monika Pauknerová, CR4