Obdrželi jsme další grant z programu Erasmus +

Naše škola uspěla s žádostí o grant z programu Erasmus + školní vzdělávání, Klíčová akce 1 – Vzdělávací mobilita jednotlivců (odborné vzdělávání a příprava).

Díky našemu projektu „Rozvoj pracovních dovedností“ budeme moci vyslat 12 žáků naší školy na pracovní stáže do Budapešti. Uchazeči, kteří úspěšně projdou výběrovým řízením, vycestují v červnu 2019 do Maďarska a budou zdokonalovat své pracovní a jazykové dovednosti v místních hotelech, restauracích a kavárně. Pracovat budou pod vedením zkušených recepčních, manažerů, kuchařů a cukrářů.

Projektu se budou moci zúčastnit 2 studenti druhého ročníku oboru Kuchař-číšník, 2 studenti druhého ročníku oboru Cukrář, 4 studenti třetího ročníku oboru Cestovní ruch a 4 studenti třetího ročníku oboru Obchodní akademie – zahraniční obchod.

Pevně věříme, že nově nabyté dovednosti pomohou našim studentům v budoucím uplatnění na evropském trhu práce.

Informační kampaň určená zájemcům o projekt proběhne v říjnu a listopadu 2018.

Pro více informací sledujte školní webové stránky (sekce Erasmus). Další informace získáte na nástěnkách naší školy, nebo můžete kontaktovat koordinátora projektu Mgr. Lukáše Chadimu.

Mgr. Lukáš Chadima
za organizátory Erasmus + projektu