Ze života školy - detail události

Obdrželi jsme další grant z programu Erasmus +

Naše škola uspěla s žádostí o grant z programu Erasmus + školní vzdělávání, Klíčová akce 1 – Vzdělávací mobilita jednotlivců (odborné vzdělávání a příprava).

Díky našemu projektu „Rozvoj pracovních dovedností“ budeme moci vyslat 12 žáků naší školy na pracovní stáže do Budapešti. Uchazeči, kteří úspěšně projdou výběrovým řízením, vycestují v červnu 2019 do Maďarska a budou zdokonalovat své pracovní a jazykové dovednosti v místních hotelech, restauracích a kavárně. Pracovat budou pod vedením zkušených recepčních, manažerů, kuchařů a cukrářů.

Projektu se budou moci zúčastnit 2 studenti druhého ročníku oboru Kuchař-číšník, 2 studenti druhého ročníku oboru Cukrář, 4 studenti třetího ročníku oboru Cestovní ruch a 4 studenti třetího ročníku oboru Obchodní akademie – zahraniční obchod.

Pevně věříme, že nově nabyté dovednosti pomohou našim studentům v budoucím uplatnění na evropském trhu práce.

Informační kampaň určená zájemcům o projekt proběhne v říjnu a listopadu 2018.

Pro více informací sledujte školní webové stránky (sekce Erasmus). Další informace získáte na nástěnkách naší školy, nebo můžete kontaktovat koordinátora projektu Mgr. Lukáše Chadimu.

« zpět na výpis událostí

Potřebujete poradit?

Kde nás najdete?