O postupu rozhodla zkušenost

Ve čtvrtek 12. října 2017 naše škola pořádala okrskové kolo v kopané středních škol. Po omluvě dvou vysokomýtských škol, se postupového turnaje kromě naší školy zúčastnilo Gymnázium Vysoké Mýto a VOŠS a SŠ stavební z Vysokého Mýta.

V prvním zápase porazilo gymnázium stavební školu skórem 2:0. Ve druhém zápase naše škola otočila nepříznivé stav z prvního poločasu a zvítězila nad „stavebkou“ 5:3. V posledním zápase turnaje jsme prohrály se starším a zkušenějším týmem gymnázia 3:1 a obsadili v turnaji druhé místo. Soupeři přejeme aby dobře reprezentoval náš okrsek v okresním kole. Nejlepším střelcem turnaje byl Matouš Novotný, který v prvním zápase zaznamenal hatrick. Soutěž proběhla v přátelské atmosféře za příznivého počasí. Všem účastníkům za to patří dík pořadatelů.

Za pořadatele

Mgr. Martin Přibyl