V týdnu 15.-19. června nás navštívilo 9 žáků z partnerské školy v Bánské Štiavnici. Během výměnného pobytu navštívili labyrint v Brandýse nad Orlicí, památky v Praze, Mýdlotéku v Zářecké Lhotě a Zámek v Litomyšli.
Společnost jim během dnů dělaly žákyně z CR1. Věříme, že si týden u nás užili a získali nové kontakty. My se už teď těšíme na návštěvu v příštím roce.








