Mezinárodní den průvodců v Chocni

V sobotu 18. února 2023 pořádáme již 7. ročník Mezinárodního dne průvodců. Tématem jsou „Církevní památky Chocně.“

Cílem akce je nabídnout široké veřejnosti profesionálně vedené prohlídky po městě. Hosté si tak mohou doplnit informace o historii Chocně.

Pro zájemce o prohlídky jsou připraveny tři trasy: Církevní památky Chocně, vycházíme v 9:00 h, 10:00 h a 11:00 h. Nejmladší účastníci si projdou trasu Cesta za pohádkovými poklady, vycházíme v 9:15 h, 10:15 h a 11:15 h. Pro větší děti je připravena trasa: Quest pro zvídavé děti, vycházíme v 9:30 h, 10:30 h a 11:30 h.

V prostorách školy na náměstí bude hudební vystoupení, divadelní představení pro děti, jarmark s ukázkou tvorby. Občerstvení zajistí žáci oboru vzdělání Cukrář a Kuchař-číšník.

Přijďte a poznejte město Choceň trochu jinak.

Mgr. Petra Zavřelová
zástupce ředitele