MENSA ČR a Obchodní akademie a SOŠ CR Choceň pořádá „Testování IQ“

Kde?
Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň, T. G. Masaryka 1000

Kdy?
ve středu 24. října 2018
termín: 13:30 h – 14:30 h testování studentů
termín: 15:30 h – 16:30 h pro veřejnost

Za kolik?
Poplatek za testování je 300 Kč, děti a studenti 150 Kč.

Co s sebou?
Vezměte si psací potřeby, občanský průkaz, peníze a bystrou mysl 🙂

Proč?
Výsledek můžete přikládat k přihláškám na vysoké školy nebo do zaměstnání.
Pokud dosáhnete IQ nad 130, bude Vám nabídnuto členství v Mense.
Ale hlavně je docela zajímavé zjistit, jak na tom jste 🙂

Pro koho?
Testování se mohou zúčastnit osoby od 5 let.

Přihláška?
Přihláška žáci: http://www.mensa.cz/volny-cas/detail-akce?&id_a=9157
Přihláška veřejnost: http://www.mensa.cz/volny-cas/detail-akce?&id_a=9158

Na www.mensa.cz naleznete i další informace v části testování.

Dotazy?
Přímo na testujícího  – Dana Havlová, dana.havlova@mensa.cz, 607 886 874.
Přímo na organizátora – Mgr. Hana Martinková,, martinkova@oa-chocen.cz 737 884 935.

Výsledek obrázku pro mensaMensa je mezinárodní společenská organizace založená roku 1946 v Oxfordu. Je to nevýdělečné apolitické sdružení nadprůměrně inteligentních lidí bez rozdílu rasy a vyznání. Počet členů Mensy České republiky nedávno překročil 4 400 (z toho je cca 1 350 členů Dětské Mensy). Celosvětově je ale v Mense sdruženo asi 130 000 lidí ve více než 100 zemích. Největší členskou základnu má Mensa v USA a Velké Británii. Mensa v České republice však patří již dlouhou dobu mezi deset nejsilnějších. Členové Mensy pořádají různé akce: přednášky, setkání, vycházky, schůzky hráčů různých her (stolní hry, Dračí doupě, kulečník) a dvakrát ročně celostátní setkání (i pro rodinné příslušníky). Mensy ve světě vydávají množství časopisů na různých úrovních (mezi­národní, národní a časopisy místních skupin a SIGů), česká pobočka má časopis nazvaný Mensa.