MD – DAL Znojmo

Dne 27.–28. ledna 2020 jsme se účastnily ve Znojmě soutěže v účetnictví Má Dáti – Dal. Cesta byla velice dlouhá. Po příjezdu jsme se zaregistrovaly na ubytování, které bylo nedaleko SVŠE, kde se celá akce konala.

První den zahájil osobně pan Ing. Štohl, poté nás čekal čtyřhodinový certifikovaný test z účetnictví. Jednalo se o 5 základních okruhů od dlouhodobého majetku až po zásoby. Večer se konala menší párty v blízkém klubu Harvart.

Druhý den jsme podstoupily elektronický test z teorie účetnictví. Nakonec jsme vybojovaly 5. místo ze 39 škol. Celou soutěž bereme jako velikou zkušenost.

Simona Kalousová, O4B
Denisa Hořínková, O4A

Oběma dívkám děkuji za skvělou reprezentaci školy a skvělé umístění. V jednotlivcích se Denisa umístila na 8. místě a Simona na 23. místě (ze 77 nejlepších účtařů z celé republiky).

Gratuluji 🙂

Ing. Markéta Drahošová