Květinový den

Květinový den na OA a SOŠ CR Choceň – celková částka vybraná v letošním roce 16.987 Kč.

DĚKUJEME 🙂

Choceňský Český den proti rakovině

Český den proti rakovině, 25. ročník, byl v letošním roce přeložen z května na 29. září 2021.  Naši žáci se opět sbírky aktivně zúčastnili. Šest odhodlaných mladých lidí ve žlutých tričkách, žáků druhého ročníku Cestovního ruchu a třetího ročníku Veřejnosprávní činnosti, se vydalo do ulic města Chocně.  Počasí k nim bylo v tyto podzimní dny vstřícné.

Touto cestou děkujeme občanům města, žákům a zaměstnancům školy za zakoupení žlutého  kvítku měsíčku lékařského.

V letošním roce sbírka vynesla 16.987 Kč.

Žáci naší školy Emílie Faltusová, Anežka Jirsáková, Filip Illek, Karolína Vítková, Natálie Přikrylová, Veronika Šimáčková, Anděla Slezáková a Marie Eliášová si svými úsměvy a vstřícností získali důvěru občanů.

Finanční prostředky Liga proti rakovině Praha z. s. používá nejen pro prevenci onkologických onemocnění, ale i ke zlepšení života onkologických pacientů (www.lpr.cz).

Naše škola sbírku pořádá již po dvacáté čtvrté.

Mgr. Hana Martinková
OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň

Studenti při účasti na sbírce Českého dne proti rakovině