Kvalifikační republikový turnaj dívek v Jihlavě

Ve středu 20. března 2019 jsme se vydali do Jihlavy, jako vítězové krajského kola v Pardubicích, na kvalifikační republikový turnaj, kde jsme se utkali se školami z Brna a domácí Jihlavou.

V prvním zápase s Brnem jsme smolně prohráli o jediný gól, když nám v posledních vteřinách vyrovnávací regulérní branku bohužel rozhodčí neuznali. Ve druhém zápase jsme rychle vedli 1:0, to když se „opět“ trefila Sabina Mikysková, bohužel však 3 rychlé protiútoky soupeřů otočily skóre na 1:3 v náš neprospěch. Urputný tlak a nastřelená tyčka v závěru již výsledek nezvrátily.

Po vyrovnaných bojích jsme nakonec skončili na nepostupovém, ale krásném 3. místě na turnaji, celkově však na 11.-15. místě v České republice.

Musím uznat, že jsme v letošním roce byli víc než vyrovnaným soupeřem. Za skvělé výkony a pro nás možná trochu i nakonec smutné umístění však musím všem děvčatům poděkovat. Jmenovitě pak brankářce Nikole Dlouhé, dále pak Nikole Zahálkové a střelkyni Sabině Mikyskové (všechny z O1A), Jitce Dostálkové, Tereze Poukové a Adéle Peřinové (všechny z O2A), Tereze Kubové z O2B, Michaele Chvátalové z O3B, Barboře Maršíkové z VS3, Šárce Nádeníkové z VS4, Barboře Schmidtové z O4A a náhradní brankářce Tereze Černé z O3A.

Mgr. Pavel Motl
vedoucí týmu

« zpět na výpis událostí

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Zobrazit na mapě