Kurz Blended Learning Scotland – 2. část

Druhý týden mého zahraničního kurzu, kterého se účastním v rámci našeho Erasmus + projektu 2018-1-CZ01-KA101-046916, se dále zaměřoval na rozvoj receptivních a produktivních řečových dovedností, stejně jako slovní zásoby, gramatiky a fonetiky a fonologie jak v rámci klasického školního prostředí, tak i mimo školu v souladu s aspekty blended learningu.

Během jednotlivých lekcí jsme si vyměnili spoustu zajímavých nápadů a učitelé nás zásobovali odkazy na různé webové stránky a interaktivními aktivitami, které mi v budoucnosti mohou pomoci rozvíjet myšlenku blended learningu na naší škole. V závěru kurzu jsme se zabývali myšlenkou rozvoje samostatnosti žáků a flipped learningu.

Celý kurz byl velmi inspirativní. Věřím, že díky němu se nám podaří rozvíjet komunikační kompetenci našich studentů co možná nejefektivněji.

Mgr. Lukáš Chadima

Fotofalerie