Krajské finále florbalu dívek pro 1. a 2. ročníky SŠ

„DEJA VU“ V PODOBĚ VÍTĚZSTVÍ NA KRAJSKÉM FINÁLE FLORBALU DÍVEK, TENTOKRÁT PRO 1. A 2. ROČNÍKY STŘEDNÍCH ŠKOL!
Totéž, co se podařilo našim děvčatům (pro 1. – 4. ročníky) v Litomyšli, se podařilo i děvčatům pro 1. – 2. ročníky v Pardubicích v pondělí 30. ledna. Zde jsme se utkali se školami z Chrudimi, Pardubic a Svitav a ani tentokrát jsme nepoznali hořkost porážky. Poprvé v této soutěži, která trvá teprve 3 roky, jsme se tak dočkali postupu na kvalifikační turnaj (republikové semifinále) do Brna, který se koná 31. března 2017.

Naši chlapci se také probojovali až do krajského finále, konaném na stejném místě 7. února 2017. Bohužel výsledek děvčat nezopakovali, když vypadli v semifinále s celkovým vítězem Gymnáziem Mozartova z Pardubic.

Oběma týmům bych velice rád poděkoval za vzorný přístup a snahu v jednotlivých utkáních.

Mgr. Pavel Motl
vedoucí družstev