Innovation Camp 2017

Ve středu 26. dubna 2017 uspořádaly nezisková vzdělávací organizace JA Czech a NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze Innovation Camp 2017. Jeho smyslem bylo umožnit studentům středních škol vyzkoušet si v praxi a ve spolupráci s profesionály ze světa byznysu tzv. měkké dovednosti.

Naši studenti z 2. a 3. ročníku úspěšně pokračují v programech JA Czech. Po skvělém vystoupení studentských firem na pražském veletrhu se někteří zapojili také do programu Social Innovation Relay, kde bylo jejich úkolem vymyslet podnikatelský záměr s co největším společensky prospěšným dopadem. V Top 20 z celé ČR máme hned 4 týmy, které svůj nápad s pomocí odborných konzultantů dále zpracovávají a usilují o postup do užšího finále. Prvním oceněním pro tyto studenty byla pozvánka na výše zmíněný Innovation Camp. Zde se mohli setkat nejen s podobně zaměřenými vrstevníky, ale také s odborníky z praxe, se kterými mohli své nápady konzultovat. Celá akce se nesla i ve znamení soutěže, ze které si ocenění odvážejí Simona Janischová a Andrea Palková. Více naleznete zde.

Ing. Radek Kroulík