Florbalový „double“ v podobě účasti v národním finále (Východ)

Stejně tak jako děvčata mladší kategorie (1. – 2. ročníky), postoupila i děvčata starší kategorie (1. – 4. ročníky) do národního východního finále. To se tentokrát konalo v úterý 4. 4. 2017 v Jihlavě, kde byly našimi soupeřkami školy ze Znojma a Žďáru nad Sázavou.

Náš tým, tvořený převážně děvčaty mladší kategorie sice obě utkání prohrál, svým nasazením a mnohdy více než vyrovnanou hrou však dokázal, že zde nebyl náhodou. Nakonec celkové
11. – 15. místo v české republice mluví za vše.

O tento úspěch se postarali: Lucie Kubištová, Ivana Vlasáková (obě z třídy VS3), Kristýna Hledíková (O3A), Jana Vojtíšková (O4A) a z mladší kategorie Denysa Rashki, Barbora Schmidtová (obě O2A), Petra Dušková, Šárka Nádeníková (obě VS2), Kateřina Držmíšková (CP2), Barbora Maršíková (VS1), Nikola Soukupová, Michaela Chvátalová, Tereza Kubová (všichni O1B) a Tereza Černá (O1A).

Celkovým vítězem se stala škola ze Žďáru nad Sázavou.

Všem děvčatům blahopřeji k takovému úspěchu a opětovně děkuji za předvedené výkony!!!

Mgr. Pavel Motl,
vedoucí družstva