Erasmus stánek se znovu zúčastnil konference Škola a podnikání

V rámci propagace našeho projektu 2018-1-CZ01-KA102-047323 Rozvoj pracovních dovedností a projektu 2018-1-CZ01-KA101-046916 S ICT a jazyky nebojím se Evropy programu Erasmus+ jsme po roce opět navštívili konferenci Škola a podnikání. Tentokrát jsme se s rekordním počtem účastníků z řad studentů obchodních akademií, pedagogických sborů a zaměstnavatelů podělili o výsledky obou našich projektů. Návštěvníci si měli možnost prohlédnout velké množství fotografií ze samotné mobility, seznámili se jak se zahraničními školami, kde naši pedagogové absolvovali své kurzy, tak i s pracovišti, kde naši žáci vykonávali odbornou stáž. Pochopitelně jim také byly prezentovány výsledky samotných projektů. Děkujeme organizátorům konference, že nám umožnili podělit se o výsledky našich Erasmus+ stáží s jejími účastníky.

za organizátory projektu Erasmus +
Mgr. Lukáš Chadima