Erasmus + koutek se zúčastnil konference škola a podnikání

V rámci diseminace našeho projektu 2020-1-CZ01-KA101-077115 „S jazyky a online nástroji pomůžeme žákovskému rozvoji“ jsme se po téměř tří leté přestávce způsobené Coronavirem opět zúčastnili konference Škola a podnikání. Tentokrát jsme se s účastníky z řad studentů obchodních akademií, pedagogických sborů a zaměstnavatelů podělili o výstupy našeho projektu. Návštěvníci si měli možnost prohlédnout velké množství fotografií ze samotné mobility, seznámili se jak se zahraničními školami, kde naši pedagogové absolvovali své kurzy a pochopitelně jim také byly prezentovány výsledky samotného projektu. Děkujeme organizátorům konference, že nám umožnili podělit se o výsledky našich Erasmus+ stáží s jejími účastníky.

za organizátory projektu Erasmus +
Mgr. Lukáš Chadima