Den dětí v MŠ Kaštánek

Ve středu 1. června jsme se po dvou covidových letech mohly vrátit k tradiční činnosti, kdy pořádáme s děvčaty Den dětí v MŠ Kaštánek v Chocni. Čtrnáct děvčat z DM se oblékla do kostýmů pohádkových bytostí a vytvořila sedm stanovišť pro plnění úkolů malým dětičkám z mateřinky. Tento rok se sháněly sponzorské dárečky o něco hůř, než v předchozích letech, ale nakonec jsme byly naopak překvapeny, protože dárečků za soutěže bylo ještě víc, než v předchozích letech. Dětičky ze školky i děvčata z DM si to náležitě užily a určitě se už těší na příští rok.

Chtěly bychom tímto poděkovat všem dárcům i sponzorům za drobné dárečky. Doufám, že nikoho neopomenu, ale bylo to Pekařství Lifkovi (všechny dětičky i pořádající dostaly koláč). Papírnictví Vitoušovi i papírnictví na náměstí. FITMIN. COOP Ústí nad Orlicí. SÚS Pardubice. ČČK Ústí nad Orlicí. Cukrárna, kde vykonává praxi naše žákyně Anderlová – všechny děti dostaly malovaný perníček. SIKO Litomyšl – kačenky a míče. Česká spořitelna. Mýdlotéka Sejkorová – Zářecká Lhota – odměna pro děvčata z DM. Z předcovidových let jsem tady měla vyšetřené dárečky i z BESIPU a VITANY. Vychovatelky a žákyně také přispěly velkým množstvím bonbónků a sladkostí.

Každý z dětí si odnášel spoustu odměn. Doufám, že v této tradici budeme moc zase pokračovat.

Vychovatelky: Eva Teplá a Stanislava Ropková