Cvičná expedice DofE

V pátek 17. a v sobotu 18. června jsme úspěšně absolvovali cvičnou expedici v rámci organizace DofE jako historicky první na této škole.

Naše dobrodružství započalo v pátek v odpoledních hodinách na vlakovém nádraží v Ústí nad Orlicí, kde si nás paní učitelka Linda Kotyzová vzala na starost. Ukázala nám trasu do svého domova a nechala nás napospas osudu. Zhruba po hodině jsme úspěšně doputovali do cíle. Záhy na nás připravila další „nástrahu“ v podobě dalšího putování (samozřejmě bez mobilů). Čekal nás zhruba šestikilometrový výlet po okolí. Cestou jsme si museli posbírat dřevo na večer k táboráku, za to jsme ale dostali odměnu v podobě vychlazené limonády. Navečer jsme se vykoupali v ochlazujícím bazéně, opekli si buřtíka a řešili jsme plány na ostrou expedici v září.

Druhý den nás paní učitelka vzala na prohlídku po její krásné vsi, při které nám vykládala spoustu zajímavých informací a zážitků. Naši dvoudenní cvičnou expedici jsme zakončili na 50. rovnoběžce v obci.

Za náš tým DofE bych chtěl poděkovat paní učitelce Lindě Kotyzové za krásně strávený čas a za uskutečnění této cvičné expedice.

Vítek Faltus O2B

« zpět na výpis událostí

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Zobrazit na mapě