Certifikát ICDL získali téměř všichni z 55 maturantů oboru Cestovní ruch a Veřejnosprávní činnost

Ve čtvrtek 11. dubna 2024 pan ředitel spolu se zástupkyní ředitele předali studentům tříd CR4 a VS4 certifikáty ICDL.

Všech 24 letos maturujících studentů VS4 nahradí certifikátem ICDL část IT v praktické maturitní zkoušce.

Z 31 maturantů CR4 jen 3 nenahradí část IT v praktické maturitní zkoušce. Dva studenti ICDL zkoušky nedělali, jedna studentka dostala certifikát, ale nenahradí PMZ, protože nestihla dodělat všechny zkoušky, má jich „jen“ 7, škoda. Maturantka Jaroslava Uchytilová má naopak 16 zkoušek, z toho 3 Advanced, takže dostala i certifikát Expert, čímž se zařadila do seznamu 273 takových lidí v ČR.

Moc nás těší, že 94 % maturantů CR4 a VS4 nahradí ICDL zkouškami část praktické maturity, protože splnili podmínku pro nahrazení, tedy úspěšně a včas složili 10 správných modulů ICDL.

Všem studentům gratulujeme k úspěchu a přejeme úspěšné složení celé maturitní zkoušky.

Mgr. Hana Šedová