Ze života školy - detail události

BOMBA! Další velký úspěch naší školy ve sportovní soutěži!

Naše děvčata v úterý 27. února vyhrála divizní finále ve futsalu a postoupila na republikové konferenční finále mezi 7 nejlepších týmu ČR. Na divizní finále, které se konalo ve sportovní hale v Chocni, přijely dva týmy děvčat, a to z Hradce Králové a Nové Paky. Našim děvčatům se podařilo jednoznačně vyhrát oba zápasy, když porazila Hradec Králové 5:2 a Novou Paku 3:0. Na druhém místě se místila Nová Paka, která porazila Hradec Králové 2:1. Neporazitelný tým děvčat tvořila Zuzana Gregarová (01A), Jana Plivová, Markéta Hricinová (O2A), Nela Beranová (O3A), Lucie Částková (O4A), Denisa Holmanová (CR1), Barbora Maršíková (VS2), Tereza Vaňková (VS3) a Kristýna Hendrychová (VS4).

Nejlepším střelcem se stala Denisa Holmanová se 4 góly. Mezi další střelce se pak po jednom gólu zapsala Tereza Vaňková, Barbora Maršíková (jako brankář), Lucie Částková a Zuzana Gregarová.

Chtěl bych všem děvčatům poděkovat za vzornou a příkladnou reprezentaci.
Další kolo čeká naše děvčata ve středu 21.3. ve sportovní hale Rousínov, takže nám nezapomeňte držet pěsti nebo přijeďte podpořit!

Veškeré výsledky je možno nalézt také na webové stránce: http://nv.fotbal.cz/futsal/sfl/index.php

Mgr. Pavel Motl
vedoucí týmu

 

« zpět na výpis událostí

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Zobrazit na mapě