Ze života školy - detail události

Adaptační kurz CR1

Třetí týden v září pro naši třídu byl ve znamení objevování, poznávání, získávání a dalších činností, které patří k adaptačnímu kurzu. Vydali jsme se do 400 km vzdáleného malebného kraje pramenů, lázní, Goetheho, Karla IV a během týdne toho zvládli opravdu hodně.

První den jsme do dlouhé cesty zapojili největší jeskyně v Českém krasu – Koněpruské jeskyně, výborný průvodce, příjemné ochlazení ve skoro letním počasí. Před ubytováním jsme zvládli projít Bohemia Sekt a vidět tajnou láhev k výročí republiky.

Další dny jsme se prošli po zámku Kynžvart a byli přítomni skvělému výkladu pana Líbala, během hodinky proběhli miniatury největších skvostů v ČR a měli možnost si projít asi nejhezčí lázeňské město ve známém trojúhelníku – Mariánské Lázně. Středa byla ve znamení Karlových Varů a v odpoledních hodinách moc hezké místo Bernardský statek.

Čtvrtek začal v Soos rezervaci, bohužel sucha dolehla i sem, pokračování bylo v malebném Chebu s prvotřídním průvodcem a závěr byl velkolepý – Františkovy Lázně a Aquaforum – odpočinek jsme si zasloužili. V pátek před odjezdem konečně hrad, tentokrát velmi hezký Loket a hurá směr domů.

Ing. Lucie Černá,třídní učitelka
kolektiv CR1

« zpět na výpis událostí

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Zobrazit na mapě