Adaptační den O1B

Dne 2. září 2016 absolvovala třída O1B adaptační den. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli zajít na nedaleký Mítkov a tam hrát různé seznamovací hry. Studenti se mohli představit a vybrat si jednu aktivitu, které se rádi věnují ve volném čase. Další informace o předchozím zopakoval, představil se a přidal činnost novou. A tak to šlo dále, až nakonec poslední vyzkoušel kapacitu své paměti a musel zopakovat 25 nových jmen a činností.

Jednou z dalších her bylo vytvořit co nejdelší provaz ze svršků vlastního oblečení, či se na laně dokázat seřadit podle různých kategorií, aniž by studenti nohou mohli lano opustit.

Myslím, že to byla docela zábava a i když se všichni poté zas těšili domů, věřím, že jsme spolu strávili příjemný čas.

Mgr. Blanka Hájková