Intenzivní jazykový kurz anglického jazyka v Dublinu

Díky našemu Erasmus + projektu 2020-1-CZ01-KA101-077115 „S jazyky a online nástroji pomůžeme žákovskému rozvoji“ jsem měla možnost navštěvovat dvoutýdenní kurz všeobecného anglického jazyka v jazykové škole EC Dublin a rozvíjet svou komunikační kompetenci v anglickém jazyce.

Výuka byla zaměřena na výslovnost (tichá písmena, pravidelná slovesa, modální slovesa) časy, poslech, slovní zásobu (cestování, historie a kultura Irska). Své spolužáky jsem seznamovala s  kulturou, tradicemi, počasím v mé zemi… a mnoho dalších témat. V rámci budování řečových dovedností jsme konverzovali ve dvojicích a rozhovor byl vždy zaměřen na dané téma.

Díky našemu projektu jsem měla možnost vycestovat a zdokonalit se v anglickém jazyce. Ochutnala jsem místní kuchyni, tradiční pokrmy ráda zařadím do výuky. Věřím, že nabyté poznatky v anglickém jazyce využiji při komunikaci s možnými  budoucími zahraničními partnery.

Pavlína Šedová