Carvingová soutěž v Třebíči

Ve středu 11. května 2022 se žákyně 1. ročníku oboru vzdělání Cukrář Barbora Dostálová a Adéla Vondráčková zúčastnily 18. ročníku soutěže „JUNIOR SHOW – MELOUNOVÝ ŠAMPIONÁT 2022“ v Třebíči.

Tradičně tuto soutěž pořádá Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč ve spolupráci s firmou CZECH CARVING STUDIO Luďka Procházky.

Barbora i Adéla soutěžily v kategoriích vyřezávání v limitu na volné téma do cukrového melounu a v květinové kompozici pro začínající řezbáře. Ve všech kategoriích se umístily ve stříbrném pásmu.

Další úspěch byl po sečtení celkových bodů, kdy odborná komise předala Barboře Dostálové pohár za 3. místo v kategorii nejlepší začínající řezbář.

Žákyně získaly inspiraci do dalších soutěží a především chuť se účastnit nových kurzů a stát se dokonalejšími řezbáři.

Gratulujeme!

Ing. Marie Michálková