Stmelovací hry v domově mládeže

V pondělí 23. září jsme se v domově mládeže, všichni žáci prvních ročníků, zúčastnili stmelovacích her. Nejprve nás paní vychovatelky Ropková a Houdková rozdělily do skupin tak, abychom neměli společnou třídu ani pokoj. Každá skupina dostala pět slov a z nich měla během dvaceti minut vytvořit divadelní představení. Zjistili jsme, že dvacet minut je dost krátká doba, ale i tak se nám všem podařilo vymyslet něco originálního a vtipného. Všechny nás pobavilo nejen sledovat vystoupení ostatních, ale i samotnou přípravu. Myslíme, že se pobavily i paní vychovatelky, nebo to alespoň tak vypadalo. Chtěli bychom jim poděkovat, že pro nás takový program připravily.

Kdyby to někoho zajímalo, slova byla např.: kolo, déšť, zubař, květina a kalhoty, nebo třeba: vysvědčení, míč, dovolená, divadlo, letadlo…

žáci 1. ročníku