Středoškolské hry v softbalu

V pátek 5. října naše škola, jako každoročně, uspořádala turnaj v softbalu pro střední školy našeho okresu. Čtyři týmy složené z chlapců a dívek sehrálo na choceňském basebalovém a softbalovém stadionu šest kvalitních utkání.

Chlapcům a dívkám z naší školy se podařilo celý turnaj vyhrát, stejně jako v letech minulých.

Postupně jsme zdolali Gymnázium Lanškroun poměrem 9 : 6, Letohradské sportovní gymnázium 11 : 6 a v boji o 1. místo ISŠT Vysoké Mýto 13 : 5.

Děkuji Šárce Nádeníkové, Tereze Černé, Karolíně Šulcové, Simoně Schweidlerové, Janu Hudečkovi, Jakubu Přikrylovi, Danielu Krčmářovi, Liboru Knyplovi, Aleši Chytilovi, Matěji Štoskovi a Jakubu Vašatovi za dobré výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Tomáš Bek